• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Покришка (покриття) для борцівського килима для боротьби вільної з колом діаметром 9м.

Торги не відбулися

40 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
Період уточнення: 25.05.2020 15:18 - 01.06.2020 12:00
Відповідь надана

Про зразок запропонованого товару

Номер: d4530bb434e242b2a08dc520b0ef51e0
Дата опублікування: 27.05.2020 14:35
Опис: Доброго дня! Будь ласка зробіть уточнення який саме зразок товару Вам потрібен? Весь килим чи зразки матеріалів?
Відповідь: Доброго дня! Нам потрібні зразки матеріалів.
Дата відповіді: 27.05.2020 14:53