-
Відкриті торги
-
КЕП
Гімнастичний інвентар
Оголошено тендер
460 000.00
UAH
Номер:
6c1979efd04f4c3aa62ac692a38a71b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-25-005344-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гімнастичний інвентар
Примітки:
Покришка (покриття) для борцівського килима для боротьби вільної , Татамі для дзюдо, Даянг
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.05.2020 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума460 000.00 UAH