-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ
Тендер Prozorro UA-2020-09-07-002002-b
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
9c0ff8a76c8848bcb2cdec2aee2a391e
Внутрішній номер закупівлі:
6177239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-07-002002-b
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина +380974498137 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
450.00 UAH
Період уточнення:
07.09.2020 10:52 - 13.09.2020 10:46
Період прийому пропозицій:
07.09.2020 10:52 - 23.09.2020 10:46
Аукціон:
24.09.2020 14:14 - 24.09.2020 14:35
Період кваліфікації:
24.09.2020 14:35 - 19.10.2020 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Даянг для Тхеквондо ВТ
Кількість
1 комплект
Період постачання
23.09.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПОРТ ІДАС"
Оскарження: 19.10.2020 15:05 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40810134
-
Контактна особа:
Рязанов Владислав Вячеславович +380676334056 sport.idas@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 1, квартира 41
Оскарження: 19.10.2020 15:05 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
73 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 500.00 UAH з ПДВ
Документи
73
Скарги
0
ФОП ПЛІЄВА ЛЮДМИЛА БОРИСІВНА
Оскарження: 19.10.2020 15:09 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3171310223
-
Контактна особа:
плієва людмила борисівна +380976678759 judo13131@gmail.com
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ШИННА, будинок 10А, ГУРТОЖИТОК
Оскарження: 19.10.2020 15:09 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
89 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
89 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2020 15:09
Документи
14
Скарги
0