-
Відкриті торги
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
84536ae54e33441ba2b8ca805ed36b24
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-07-001984-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Даянг для Тхеквондо ВТ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.09.2020 10:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума90 000.00 UAH