-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ
Тендер Prozorro UA-2020-10-21-006641-a
Торги не відбулися
163 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
Номер:
f03659f30fc44ea1bfb4a5dc2c997dc6
Внутрішній номер закупівлі:
6816480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-21-006641-a
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Матвієнко +380507103370 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
815.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2020 13:24 - 30.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2020 13:24 - 09.11.2020 15:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Даянг для Тхеквондо ВТ
Кількість
1 комплект
Період постачання
09.11.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Локтіонов Юрій Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2497614151
-
Контактна особа:
Кулік Юлія Олексіївна +380952436454 lockmatzp@gmail.com https://lockmat.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Бородінська, буд. 12, кв. 123
Початкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0