-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Татамі для дзюдо
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-007417-c
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
605f75d435ac4e539b13e9a5f169ccd9
Внутрішній номер закупівлі:
5766933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-007417-c
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина +380974498137 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 16:48 - 07.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 16:48 - 17.08.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Татамі для дзюдо
Кількість
1 комплект
Період постачання
18.08.2020 - 30.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПОРТ ІДАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40810134
-
Контактна особа:
Рязанов Владислав Вячеславович +380676334056 sport.idas@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 1, квартира 41
Початкова пропозиція
348 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 120.00 UAH з ПДВ
Документи
63
Скарги
0