-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-004666-c
Завершена
163 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
Номер:
02e6b1beff3c4da5a5791fb77b9d557c
Внутрішній номер закупівлі:
7188434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-004666-c
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Матвієнко +380507103370 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
163 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
815.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 11:32 - 19.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 11:32 - 29.11.2020 12:00
Аукціон:
30.11.2020 14:15 - 30.11.2020 14:48
Період кваліфікації:
30.11.2020 14:48 - 07.12.2020 14:12
Період завантаження договору:
07.12.2020 14:12 - 27.12.2020 14:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Даянг для Тхеквондо ВТ
Кількість
1 комплект
Період постачання
30.11.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПОЛОНСЬКА ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА
Оскарження: 03.12.2020 10:32 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2695012265
-
Контактна особа:
Вікторія Полонська 380991548640 vika.polonskaya.tender@gmail.com
-
Адреса:
61090, Україна, Харківська область, Харків, Україна, 61090, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ НЄМКІНА, будинок 17
Оскарження: 03.12.2020 10:32 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
127 860.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
104 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.12.2020 10:32
Документи
31
Скарги
0
Початкова пропозиція
130 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.12.2020 09:32
Документи
35
Скарги
0
ФОП Локтіонов Юрій Петрович
Оскарження: 07.12.2020 14:12 - 18.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2497614151
-
Контактна особа:
Кулік Юлія Олексіївна +380952436454 lockmatzp@gmail.com https://lockmat.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Бородінська, буд. 12, кв. 123
Оскарження: 07.12.2020 14:12 - 18.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.12.2020 14:12
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "Малтіфом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32850881
-
Контактна особа:
Демічева Ганна Вікторівна 380672359351, 380672359351 anna.multifoam@gmail.com
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Миколи Гайцана, 8/9
Початкова пропозиція
163 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd9963832c2d40e88b8df52b966e660a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-004666-c-b1
Постачальник:
ФОП Локтіонов Юрій Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2497614151
-
Контактна особа:
Кулік Юлія Олексіївна +380952436454 lockmatzp@gmail.com https://lockmat.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Бородінська, буд. 12, кв. 123
Номер договору:
18/12
Сума договору:
162 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
18.12.2020 09:06
Статус:
Розірваний