-
Відкриті торги
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ
162 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd9963832c2d40e88b8df52b966e660a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-004666-c-b1
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Контактна особа:
Дар'я Матвієнко +380507103370 kzzosvsm@ukr.net
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Локтіонов Юрій Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2497614151
-
Контактна особа:
Кулік Юлія Олексіївна +380952436454 lockmatzp@gmail.com https://lockmat.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Бородінська, буд. 12, кв. 123
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Номер договору:
18/12
Дата підписання:
18.12.2020 09:06
Період дії договору:
18.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
162 000.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Відсутність бюджетних асигнувань
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Даянг для Тхеквондо ВТ
Кількість
1 комплект
Період постачання
30.11.2020 - 31.12.2020