• Відкриті торги
  • КЕП

Даянг для Тхеквондо ВТ

Оголошено тендер

163 000.00 UAH
Номер: f9f3ffa450b0417a99167653369a2f18
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-13-003477-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
Очікувана вартість: 163 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Даянг для Тхеквондо ВТ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.11.2020 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума163 000.00 UAH