-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивні мати татамі «Ластівчин хвіст», Спортивні РОЛЛ - мати
Тендер Prozorro UA-2024-09-25-008512-a
Завершена
398 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 994.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 994.00 UAH
Номер:
0a04001b5654478c83eba774679397cc
Внутрішній номер закупівлі:
22701340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-25-008512-a
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Матвієнко +380507103370 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
398 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2024 14:07 - 30.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2024 14:07 - 03.10.2024 10:00
Період кваліфікації:
03.10.2024 10:00 - 08.10.2024 14:53
Період завантаження договору:
14.10.2024 00:00 - 24.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴398 800.00 Спортивні мати татамі «Ластівчин хвіст», Спортивні РОЛЛ - мати