-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивні мати татамі «Ластівчин хвіст», Спортивні РОЛЛ - мати
Оголошено тендер
398 800.00
UAH
Номер:
76653ad66b144fda93188e56f947c50f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-25-007566-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
398 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивні мати татамі «Ластівчин хвіст», Спортивні РОЛЛ - мати
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.09.2024 12:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума398 800.00 UAH