-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лави гімнастичні та шведські стінки
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-008379-a
Завершена
349 464.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 747.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 747.32 UAH
Номер:
7d55cb7cbba347838f7882c7a06cb448
Внутрішній номер закупівлі:
22582871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-008379-a
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар'я Матвієнко +380507103370 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
349 464.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 14:13 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 14:13 - 24.09.2024 10:00
Аукціон:
25.09.2024 15:56 - 25.09.2024 16:19
Період кваліфікації:
25.09.2024 16:19 - 30.09.2024 11:33
Період завантаження договору:
06.10.2024 00:00 - 16.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴349 464.00 Лави гімнастичні та шведські стінки