• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лави гімнастичні та шведські стінки

Оголошено тендер

349 464.00 UAH
Номер: b61042a085ab43bfac50aab2ce03f705
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-12-012774-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
Очікувана вартість: 349 464.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лави гімнастичні та шведські стінки
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.09.2024 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума349 464.00 UAH