-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг нержавіючий- ID: UA-2026-08-31-012903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246099
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Круг нержавіючий- ID: UA-2026-08-19-000771-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30124413
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат- ID: UA-2026-03-27-006604-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28751735
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба та круг- ID: UA-2025-11-03-012916-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26979899
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг нержавіючий ф65- ID: UA-2025-10-24-002056-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26875123
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круги, листи- ID: UA-2025-10-21-004097-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26826254
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2025-10-21-003730-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26825890
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Метал- ID: UA-2025-10-01-008807-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26612089
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба та швелер- ID: UA-2025-09-16-004091-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26443738
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопрокат нержавіючий- ID: UA-2025-08-14-003274-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26137694
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат нержавіючий- ID: UA-2025-07-25-009394-a
- Дата створення : 25.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25979866
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат- ID: UA-2025-05-26-010302-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25413807
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопрокат (арматура, лист)- ID: UA-2025-05-20-002132-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25347408
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат (арматура, лист)- ID: UA-2025-05-01-011139-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25170495
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура- ID: UA-2025-04-11-008386-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24995620
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена