• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Арматура

Завершена

170 610.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 853.05 UAH
Номер: 195a80520535467cba724366566a9368
Внутрішній номер закупівлі: 24995620
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-11-008386-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 170 610.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.04.2025 14:20 - 16.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.04.2025 14:20 - 19.04.2025 12:00
Аукціон: 21.04.2025 12:01 - 21.04.2025 12:24
Період кваліфікації: 21.04.2025 12:24 - 22.04.2025 09:47
Період завантаження договору: 28.04.2025 00:00 - 08.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴170 610.00 Арматура