• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Арматура

Оголошено тендер

170 610.00 UAH
Номер: e41d074bbd9545dc946bfb712013071c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-11-010486-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 170 610.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Арматура
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 11.04.2025 14:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума170 610.00 UAH