• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Труба та круг

Завершена

17 556.50 UAH з ПДВ
Номер: 47fc6f9adc6e48a6b4fa0f48368820f7
Внутрішній номер закупівлі: 26979899
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-03-012916-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Дунько Дмитро Романович 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 556.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.11.2025 16:23 - 08.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2025 16:23 - 11.11.2025 14:00
Аукціон: з 12.11.2025 11:11
Період кваліфікації: 11.11.2025 14:00 - 13.11.2025 10:39
Період завантаження договору: 18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴16 400.00 Труба
  • Лот №2 ₴1 156.50 Круг