-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопрокат нержавіючий
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-009394-a
Торги не відбулися
24 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 124.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 124.95 UAH
Номер:
8ef8d2e36d314397bf7cb90fc6719a0a
Внутрішній номер закупівлі:
25979866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-25-009394-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковдриш Л.В. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2025 16:52 - 03.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2025 16:52 - 06.08.2025 15:00
Аукціон:
з 07.08.2025 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 990.00 Металопрокат нержавіючий