-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат нержавіючий
Оголошено тендер
24 990.00
UAH
Номер:
601b9ea299db499e8fef56ae1a10470f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-25-011310-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
24 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопрокат нержавіючий
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 Сплави
Дата опублікування:
25.07.2025 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 990.00 UAH