-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Круг нержавіючий
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-000771-a
Торги не відбулися
4 567.40
UAH без ПДВ
Номер:
1361428037624f66a969c69107b63019
Внутрішній номер закупівлі:
30124413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-000771-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дунько Дмитро 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 567.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 09:22 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 09:22 - 27.08.2026 12:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 567.40 Круг нержавіючий