• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Круг нержавіючий

Оголошено тендер

5 480.88 UAH
Номер: d5b62371c17942d7a14d8bc549364ce1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-001018-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 5 480.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Круг нержавіючий
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 19.08.2026 09:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 480.88 UAH