-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Метал
Тендер Prozorro UA-2025-10-01-008807-a
Торги не відбулися
258 253.00
UAH з ПДВ
Номер:
babff878c27e470b801c96a725626a08
Внутрішній номер закупівлі:
26612089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-01-008807-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грибовська Наталія 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 253.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2025 15:15 - 06.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2025 15:15 - 09.10.2025 14:00
Аукціон:
з 10.10.2025 13:03
Тендерна документація
- Лот №1 ₴88 108.00 Круги, листи
- Лот №2 ₴156 645.00 Арматура
- Лот №3 ₴13 500.00 Круг нержавіючий ф65