-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Метал
Оголошено тендер
258 253.00
UAH
Номер:
b601480169304a21861186025ebac085
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-01-009981-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
258 253.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Метал
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 Сплави
Дата опублікування:
01.10.2025 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума258 253.00 UAH