-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тотальні ендопротези (код ДК 021:2015 33140000-3)- ID: UA-2024-12-09-004139-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23573939
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33140000-3 Медичні матеріали ( вакуумні системи, пробірки вакуумні, тримачі для забору кро...×-
33140000-3 Медичні матеріали ( вакуумні системи, пробірки вакуумні, тримачі для забору крові)
- ID: UA-2021-07-08-008773-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10643587
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірки- ID: UA-2020-12-22-003657-b
- Дата створення : 22.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7933928
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні вироби для стомованих хворих), 3 лоти- ID: UA-2020-03-18-003219-b
- Дата створення : 18.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4666171
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового за...×-
33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні) джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету
- ID: UA-2019-10-24-001281-c
- Дата створення : 24.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3928483
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (для стомованих хворих, 3 лоти)- ID: UA-2019-10-16-000306-a
- Дата створення : 16.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3892318
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33140000-3 медичні матеріали (пробірки) (46238 стерильна пробірка)(джерело фінансування за...×-
33140000-3 медичні матеріали (пробірки) (46238 стерильна пробірка)(джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-08-30-000708-c
- Дата створення : 30.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3732570
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового за...×-
33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні)
- ID: UA-2019-07-04-001452-b
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3545437
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (шприци, рукавички медичні)- ID: UA-2018-11-16-001110-b
- Дата створення : 16.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2777884
Департамент охорони здоров'я КОДА ЄДРПОУ: 02012898ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (Комплекти для факоемульсифікації та комплекти для офтальмохі...×-
33140000-3 Медичні матеріали (Комплекти для факоемульсифікації та комплекти для офтальмохірургії)
- ID: UA-2018-12-04-004897-c
- Дата створення : 04.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2766343
Департамент охорони здоров'я КОДА ЄДРПОУ: 02012898ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні вироби для стомованих хворих, 2 лоти)- ID: UA-2018-11-03-000049-a
- Дата створення : 03.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2659909
Департамент охорони здоров'я КОДА ЄДРПОУ: 02012898ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (Комплекти для факоемульсифікації та комплекти для офтальмохі...×-
33140000-3 Медичні матеріали (Комплекти для факоемульсифікації та комплекти для офтальмохірургії)
- ID: UA-2018-11-16-001160-c
- Дата створення : 16.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2654031
Департамент охорони здоров'я КОДА ЄДРПОУ: 02012898ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні вироби для стомованих хворих, 4 лоти)- ID: UA-2018-08-22-001797-a
- Дата створення : 22.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2536036
Департамент охорони здоров'я КОДА ЄДРПОУ: 02012898ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування,...×-
Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні)
- ID: UA-2018-07-18-002219-b
- Дата створення : 18.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2316615
Департамент охорони здоров'я КОДА ЄДРПОУ: 02012898ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування,...×-
Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні)
- ID: UA-2018-06-20-000859-b
- Дата створення : 20.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2199732
Департамент охорони здоров'я КОДА ЄДРПОУ: 02012898ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -