• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

33140000-3 Медичні матеріали (шприци, рукавички медичні)

Завершена

134 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 150.00 UAH
Номер: b35c022a714646e1b3d46df703a21cc2
Внутрішній номер закупівлі: 2777884
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-16-001110-b   
Замовник: Департамент охорони здоров'я КОДА
Контактна особа: Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 134 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 150.00 UAH
Період уточнення: 16.11.2018 19:51 - 27.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2018 19:51 - 07.12.2018 00:00
Аукціон: 07.12.2018 11:27 - 07.12.2018 12:00
Період кваліфікації: 07.12.2018 12:00 - 10.12.2018 19:30
Період завантаження договору: 10.12.2018 19:28 - 30.12.2018 19:28

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шприц ін"єкційний одноразового застосування 10,0мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 4000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Шприц ін"єкційний одноразового застосування 5,0мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 4000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Шприц ін"єкційний одноразового застосування 20,0мл
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 4000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені L
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12000 пара
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені S
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 12000 пара
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Бинт гемостатичний гофрований
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ДУОМЕД"

Оскарження: 07.12.2018 12:00 - 21.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 63 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2018 19:18
Документи 11
Скарги 0
ФОП "БУРЕНОК НАДІЯ ДМИТРІВНА "

Оскарження: 10.12.2018 19:18 - 21.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 121 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2018 19:23
Документи 14
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю " Медичний Центр "М.Т.К."

Оскарження: 10.12.2018 19:23 - 21.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 123 157.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 696.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.12.2018 19:28
Документи 23
Скарги 0
ТОВ "АМТ-УКРАЇНА"

Оскарження: 10.12.2018 19:28 - 21.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 133 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
133 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2018 19:30
Документи 46
Скарги 0

Контракти

Номер: 915b00e4c0de4ef6b8884eaf56e5ca7e
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-16-001110-b-a1
Постачальник: ТОВ "АМТ-УКРАЇНА"
Номер договору: 14/12
Сума договору: 133 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 21.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір 14/12
p7s
sign.p7s