-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (шприци, рукавички медичні)
133 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
915b00e4c0de4ef6b8884eaf56e5ca7e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-16-001110-b-a1
Постачальник:
ТОВ "АМТ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39630028
-
Контактна особа:
Сергей Марьян +380503308761 maryan.sergey@gmail.com
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПЕТРА КУРІННОГО, будинок 2А, офіс 4
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14/12
Дата підписання:
21.12.2018 00:00
Період дії договору:
21.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
133 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 133 880.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шприц ін"єкційний одноразового застосування 10,0мл
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Шприц ін"єкційний одноразового застосування 5,0мл
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Шприц ін"єкційний одноразового застосування 20,0мл
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені L
Кількість
12000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені S
Кількість
12000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Бинт гемостатичний гофрований
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2018