• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

33140000-3 Медичні матеріали (Комплекти для факоемульсифікації та комплекти для офтальмохірургії)

Торги не відбулися

410 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
Номер: f45ec11b2e4d42c796e329fe0a1c14f9
Внутрішній номер закупівлі: 2654031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-16-001160-c   
Замовник: Департамент охорони здоров'я КОДА
Контактна особа: Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 410 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 400.00 UAH
Період уточнення: 16.11.2018 17:29 - 23.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2018 17:29 - 03.12.2018 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти для факоемульсифікації
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 38 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Комплекти для офтальмохірургії
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 25 комплект
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті