-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні)
Тендер Prozorro UA-2019-07-04-001452-b
Завершена
2 060 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 000.00 UAH
Номер:
07bccac92d52490592792106ab804c96
Внутрішній номер закупівлі:
3545437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-04-001452-b
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Січових Стрільців, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 060 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
61 000.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2019 18:46 - 14.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2019 18:46 - 24.07.2019 00:00
Аукціон:
24.07.2019 11:08 - 24.07.2019 11:29
Період кваліфікації:
24.07.2019 11:29 - 31.07.2019 14:36
Період завантаження договору:
24.07.2019 11:29 - 13.08.2019 11:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х14 см
Кількість
6500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Бинт марлевий медичний нестерильний 5м х10см
Кількість
3500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Відріз марлевий медичной 0,9м х 1,0м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Серветки марлеві медичні стерильні 16см х 14см шарові №5
Кількість
10000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Маска медична одноразов викор з петлями
Кількість
70000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Пластир на нетканій основі 2см х 500 см, котушка
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Пластир на нетканій основі 3см х 500 см, котушка
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Бинт медичний еластичний стрічковий малої розтяжн ширин 8,0 см, довж 5,0 м
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Джгут для внутрішньовенних маніпуляцій
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Зонд шлунковий (Fr 14)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Зонд шлунковий (Fr 16)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Зонд шлунковий (Fr 18)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G18
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G20
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G22
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G24
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна типу Butterfly G21
Кількість
3300 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 10)
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 12)
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 14)
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, (Fr 10)
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, (Fr 12)
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, (Fr 14)
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 2
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 3
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 4
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 5
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трубка ендотрахеальна (без манжети) розмір 4,0
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трубка ендотрахеальна з манжетом розмір 8,0
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трубка ендотрахеальна з манжетом розмір 8,5
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шпатель отоларингологічний дерев"яний
Кількість
7000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 10,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 2,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
90000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 5,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
100000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 20,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
26000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Одноразові системи для переливання інфузійних розчинів
Кількість
7000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Язикотримач по Colin, для дорослих Довжина 17,0см
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені L (блакитні)
Кількість
65000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені S (блакитні)
Кількість
45000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені M (блакитні)
Кількість
35000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені S
Кількість
25000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені L
Кількість
35000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені М
Кількість
38000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,0
Кількість
500 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,5
Кількість
700 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,0
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,5
Кількість
5000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,0
Кількість
2000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,5
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 9,0
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі гінекологічні стерильні, L
Кількість
40 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі гінекологічні стерильні, S
Кількість
40 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Пов'язкі ранові стерильні 10*10 см
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Термометр клінічний
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Допомога при травмах і переломах: шина Крамера для рук
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Допомога при травмах і переломах: шина Крамера для ніг
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Ковдра ізотермічна Attucho
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
ВD Vacutainer Safety-LOK для взяття крові
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕЛДІМЕД"
Оскарження: 24.07.2019 11:29 - 11.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42427954
-
Контактна особа:
Шуваєва Катерина Влодимирівна +380664678353 company.eldimed@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, Київ, вул. Підвисоцького, буд. 5, літера А, офіс 3
Оскарження: 24.07.2019 11:29 - 11.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 059 746.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 059 746.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2019 14:36
Документи
18
Скарги
0
ФОП Яцинюк Анатолій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2473915450
-
Контактна особа:
Яцинюк Анатолій Васильович +380677413539 ayatsynyukanatol@gmail.com
-
Адреса:
87440, Україна, Донецька область, Іллічівське, вул. Транспортна, б.24
Початкова пропозиція
2 060 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 060 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
62703565bdeb405aab531033f0227ef5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-04-001452-b-b1
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕЛДІМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42427954
-
Контактна особа:
Шуваєва Катерина Влодимирівна +380664678353 company.eldimed@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, Київ, вул. Підвисоцького, буд. 5, літера А, офіс 3
Номер договору:
06/2019
Сума договору:
1 972 956.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 843 884.49 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
13.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний