-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні)
1 972 956.40
UAH з ПДВ
Номер:
62703565bdeb405aab531033f0227ef5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-04-001452-b-b1
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
-
Контактна особа:
Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Січових Стрільців, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕЛДІМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42427954
-
Контактна особа:
Шуваєва Катерина Влодимирівна +380664678353 company.eldimed@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, Київ, вул. Підвисоцького, буд. 5, літера А, офіс 3
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
06/2019
Дата підписання:
13.08.2019 00:00
Період дії договору:
13.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
1 972 956.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 129 071.91 UAH)
Оплачено:
1 972 956.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 129 071.91 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х14 см
Кількість
6500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Бинт марлевий медичний нестерильний 5м х10см
Кількість
3500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Відріз марлевий медичной 0,9м х 1,0м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Серветки марлеві медичні стерильні 16см х 14см шарові №5
Кількість
10000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Маска медична одноразов викор з петлями
Кількість
70000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Пластир на нетканій основі 2см х 500 см, котушка
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Пластир на нетканій основі 3см х 500 см, котушка
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Бинт медичний еластичний стрічковий малої розтяжн ширин 8,0 см, довж 5,0 м
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Джгут для внутрішньовенних маніпуляцій
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Зонд шлунковий (Fr 14)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Зонд шлунковий (Fr 16)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Зонд шлунковий (Fr 18)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G18
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G20
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G22
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G24
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна типу Butterfly G21
Кількість
3300 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 10)
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 12)
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 14)
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, (Fr 10)
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, (Fr 12)
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Катетер Нелатона, (Fr 14)
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 2
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 3
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 4
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Надглотковий повітровід, розмір 5
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трубка ендотрахеальна (без манжети) розмір 4,0
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трубка ендотрахеальна з манжетом розмір 8,0
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трубка ендотрахеальна з манжетом розмір 8,5
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шпатель отоларингологічний дерев"яний
Кількість
7000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 10,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 2,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
90000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 5,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
100000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 20,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
26000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Одноразові системи для переливання інфузійних розчинів
Кількість
7000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Язикотримач по Colin, для дорослих Довжина 17,0см
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені L (блакитні)
Кількість
65000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені S (блакитні)
Кількість
45000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені M (блакитні)
Кількість
35000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені S
Кількість
25000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені L
Кількість
35000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені М
Кількість
38000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,0
Кількість
500 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,5
Кількість
700 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,0
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,5
Кількість
5000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,0
Кількість
2000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,5
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 9,0
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі гінекологічні стерильні, L
Кількість
40 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі гінекологічні стерильні, S
Кількість
40 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Пов'язкі ранові стерильні 10*10 см
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Термометр клінічний
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Допомога при травмах і переломах: шина Крамера для рук
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Допомога при травмах і переломах: шина Крамера для ніг
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Ковдра ізотермічна Attucho
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
ВD Vacutainer Safety-LOK для взяття крові
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
2d23da434fc14025acd31d3687729eff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
09acbaca81304f99b15fd35442b05a73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано