-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні вироби для стомованих хворих), 3 лоти
Тендер Prozorro UA-2020-03-18-003219-b
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 200.00 UAH
мін. крок: 0% або 200.00 UAH
Номер:
2c36906575904f6b93c080ae34b5eb2e
Внутрішній номер закупівлі:
4666171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-18-003219-b
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Січових Стрільців, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2020 15:44 - 23.03.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2020 15:44 - 03.04.2020 00:00
Аукціон:
03.04.2020 13:38 - 03.04.2020 14:55
Період кваліфікації:
03.04.2020 14:55 - 07.04.2020 10:27
Період завантаження договору:
03.04.2020 14:55 - 23.04.2020 14:55
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 064 000.00 Калоприймачі однокомпонентні (31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, однокомпонентний)
- Лот №2 ₴749 500.00 Калоприймачі двокомпонентні (31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний)
- Лот №3 ₴186 500.00 Сечоприймачі