-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні вироби для стомованих хворих), 3 лоти
Оголошено тендер
3 000 000.00
UAH
Номер:
a9ce9c6fdb934f9a9dcc2ef2ac15560a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-18-006701-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33140000-3 Медичні матеріали (медичні вироби для стомованих хворих), 3 лоти
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
18.03.2020 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 000 000.00 UAH