• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

33140000-3 Медичні матеріали (для стомованих хворих, 3 лоти)

Завершена

2 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер: bb5cd48369dd48fe9b7b2e039073646b
Внутрішній номер закупівлі: 3892318
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-16-000306-a   
Замовник: Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2019 12:46 - 23.10.2019 01:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2019 12:46 - 02.11.2019 00:00
Аукціон: 04.11.2019 11:06 - 04.11.2019 16:00
Період кваліфікації: 04.11.2019 16:00 - 08.11.2019 15:08
Період завантаження договору: 04.11.2019 16:00 - 24.11.2019 16:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 626 400.00 Калоприймач однокомпонентний (джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету)
  • Лот №2 ₴292 000.00 Калоприймач двокомпонентний (джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету) НК 024:2019 - 31076 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу, багатокомпонентний
  • Лот №3 ₴81 600.00 Сечоприймач (джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету)