-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні вироби для стомованих хворих, 2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2018-11-03-000049-a
Завершена
2 199 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
Номер:
ac92f2d3ab294c46a7ff90385f871e6c
Внутрішній номер закупівлі:
2659909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-03-000049-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я КОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Січових Стрільців, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 199 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2018 16:54 - 10.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2018 16:54 - 20.11.2018 00:00
Аукціон:
20.11.2018 15:08 - 20.11.2018 15:59
Період кваліфікації:
20.11.2018 15:59 - 21.11.2018 14:56
Період завантаження договору:
20.11.2018 15:59 - 10.12.2018 15:59
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 634 000.00 Калоприймач однокомпонентний відкритий
- Лот №2 ₴565 000.00 Калоприймач двокомпонентний, 4 найменування