• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні) джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету

Завершена

522 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 500.00 UAH
Номер: da2be5507c2e4b8b808f5a5767c4b084
Внутрішній номер закупівлі: 3928483
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-10-24-001281-c   
Замовник: Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 522 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 24.10.2019 15:12 - 01.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2019 15:12 - 11.11.2019 00:00
Аукціон: 11.11.2019 11:26 - 11.11.2019 11:47
Період кваліфікації: 11.11.2019 11:47 - 14.11.2019 15:54
Період завантаження договору: 11.11.2019 11:47 - 01.12.2019 11:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х14 см (10281 Марлеві пов'язки, стрічки)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Бинт марлевий медичний нестерильний 5м х10см (10281 Марлеві пов'язки, стрічки)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Відріз марлевий медичной 0,9м х 1,0м (10281 Марлеві пов'язки, стрічки)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Пластир на нетканій основі 2см х 500 см, котушка (58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний )
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Пластир на нетканій основі 3см х 500 см, котушка (58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний )
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Джгут для внутрішньовенних маніпуляцій (35844 Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G18 (34920Катетер для периферійного судинного вливання)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 2500 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G20 (34920Катетер для периферійного судинного вливання)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3500 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G22 (34920Катетер для периферійного судинного вливання)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G24 (34920 Катетер для периферійного судинного вливання)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 400 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 10,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 2,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 5,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 20,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені L (блакитні) (47174 Непудровані оглядові / процедурні рукавички з синтетичного полімеру, нестерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені S (блакитні)(47174 Непудровані оглядові / процедурні рукавички з синтетичного полімеру, нестерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені M (блакитні)(47174 Непудровані оглядові / процедурні рукавички з синтетичного полімеру, нестерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені S (47172Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 5000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені L (47172Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 5000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені М(47172Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 5000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 500 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,5 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,5 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 5000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 2000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,5 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 9,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі гінекологічні стерильні, L (47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 40 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі гінекологічні стерильні, S (47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 40 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Пов'язкі ранові стерильні 10*10 см (10281 Марлеві пов'язки, стрічки
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Термометр клінічний (35397 Термометр капілярний для вимірювання температури тіла пацієнта, ртутний)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Ковдра ізотермічна Attucho (10416 Рятувальна ковдра)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
ВD Vacutainer Safety-LOK для взяття крові (35209 Голка для взяття крові, стандартна )
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Рукавичкі гінекологічні стерильні, М (47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 40 пара
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Джгут - BD Vacuatiner стреч, безлатексний (35844Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3750 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті
Джгут багаторазовий СВС-Tourniquet для взяття крові (35844Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового використання)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04107, Україна, Київська область, Київська область, Київська область На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕЛДІМЕД"

Оскарження: 11.11.2019 11:47 - 25.11.2019 00:00
Початкова пропозиція 481 558.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
481 558.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2019 15:54
Документи 22
Скарги 0
ФОП Скібко Валентин Олександрович
Початкова пропозиція 521 855.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
521 855.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 02d6dd22c4064c71a768d2900ad932bb
Ідентифікатор договору: UA-2019-10-24-001281-c-a1
Постачальник: ТОВ "КОМПАНІЯ ЕЛДІМЕД"
Номер договору: 09/11
Сума договору: 470 719.66 UAH з ПДВ
Сума договору: 439 924.92 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 27.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір 09 11
pdf
ДУ 1 09 11.pdf
p7s
sign.p7s