-
Відкриті торги
-
КЕП
33140000-3 Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні) джерело фінансування закупівлі - кошти державного бюджету
470 719.66
UAH з ПДВ
Номер:
02d6dd22c4064c71a768d2900ad932bb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-24-001281-c-a1
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
-
Контактна особа:
Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 dozshevel@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Січових Стрільців, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ЕЛДІМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42427954
-
Контактна особа:
Шуваєва Катерина Влодимирівна +380664678353 company.eldimed@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, Київ, вул. Підвисоцького, буд. 5, літера А, офіс 3
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
09/11
Дата підписання:
27.11.2019 00:00
Період дії договору:
27.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
470 719.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 794.74 UAH)
Оплачено:
470 719.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 794.74 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х14 см (10281 Марлеві пов'язки, стрічки)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Бинт марлевий медичний нестерильний 5м х10см (10281 Марлеві пов'язки, стрічки)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Відріз марлевий медичной 0,9м х 1,0м (10281 Марлеві пов'язки, стрічки)
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Пластир на нетканій основі 2см х 500 см, котушка (58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний )
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Пластир на нетканій основі 3см х 500 см, котушка (58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний )
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Джгут для внутрішньовенних маніпуляцій (35844 Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового використання)
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G18 (34920Катетер для периферійного судинного вливання)
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G20 (34920Катетер для периферійного судинного вливання)
Кількість
3500 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G22 (34920Катетер для периферійного судинного вливання)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G24 (34920 Катетер для периферійного судинного вливання)
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 10,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 2,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 5,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Шприц ін'єкційний одноразового застосування 20,0мл (47017 Шприц загального призначення, разового застосування)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені L (блакитні) (47174 Непудровані оглядові / процедурні рукавички з синтетичного полімеру, нестерильні)
Кількість
10000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені S (блакитні)(47174 Непудровані оглядові / процедурні рукавички з синтетичного полімеру, нестерильні)
Кількість
10000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені M (блакитні)(47174 Непудровані оглядові / процедурні рукавички з синтетичного полімеру, нестерильні)
Кількість
10000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені S (47172Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Кількість
5000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені L (47172Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Кількість
5000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені М(47172Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Кількість
5000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні)
Кількість
500 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,5 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Кількість
700 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,5 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Кількість
5000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Кількість
2000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,5 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 9,0 (47182 Припудрені хірургічні рукавички без латексу, стерильні
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі гінекологічні стерильні, L (47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні)
Кількість
40 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі гінекологічні стерильні, S (47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні)
Кількість
40 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Пов'язкі ранові стерильні 10*10 см (10281 Марлеві пов'язки, стрічки
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Термометр клінічний (35397 Термометр капілярний для вимірювання температури тіла пацієнта, ртутний)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Ковдра ізотермічна Attucho (10416 Рятувальна ковдра)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
ВD Vacutainer Safety-LOK для взяття крові (35209 Голка для взяття крові, стандартна )
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Рукавичкі гінекологічні стерильні, М (47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні)
Кількість
40 пара
Період постачання
до 31.12.2019
Джгут - BD Vacuatiner стреч, безлатексний (35844Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового використання)
Кількість
3750 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Джгут багаторазовий СВС-Tourniquet для взяття крові (35844Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового використання)
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
11ce6ebd9c4e4f91a4857cd4f86b96ed
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано