-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тотальні ендопротези (код ДК 021:2015 33140000-3)
Тендер Prozorro UA-2024-12-09-004139-a
Завершена
5 994 412.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 972.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 972.06 UAH
Номер:
0d48251a0514429a820b51dd73ff8e16
Внутрішній номер закупівлі:
23573939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-09-004139-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Січових стрільців, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Канівець +380956331994 tenderdoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 994 412.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2024 10:50 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2024 10:50 - 17.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.12.2024 00:00 - 19.12.2024 17:59
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 994 412.00 Медичні вироби (Тотальні ендопротези (код ДК 021:2015 33140000-3))