• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тотальні ендопротези (код ДК 021:2015 33140000-3)

Оголошено тендер

5 994 412.00 UAH
Номер: a5253a21e1274ccd81d39fd0a08c9af4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-09-004755-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 5 994 412.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тотальні ендопротези (код ДК 021:2015 33140000-3)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 09.12.2024 10:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 994 412.00 UAH