-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичні матеріали (медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, перев’язувальні матеріали, рукавички медичні)
Тендер Prozorro UA-2018-06-20-000859-b
Витратні матеріали для екстренної швидкої медичної допомоги
Торги не відбулися
1 610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 600.00 UAH
Номер:
96a31036f3ce49169816754b66357954
Внутрішній номер закупівлі:
2199732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-20-000859-b
Замовник:
Департамент охорони здоров'я КОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012898
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Січових Стрільців, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевель Анатолій Миколайович +380444841569 renard@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 610 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
48 000.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2018 19:12 - 26.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2018 19:12 - 06.07.2018 00:00
Аукціон:
06.07.2018 14:12 - 06.07.2018 14:39
Період кваліфікації:
06.07.2018 14:39 - 10.07.2018 16:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бинт марлевий медичний нестерльний 7м *14 см
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Бинт марлевий медичний нестерильний 5м х10см
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Відріз марлевий медичной 0,9м х 1,0м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Серветки марлеві медичні стерильні 16см х 14см шарові №5
Кількість
8000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Маска медична одноразов викор з петлями
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Пластрир на нетканій основі 2 х 500 см
Кількість
2700 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Пластрир Ультрапор на нетканій основі 3 х 500 см
Кількість
350 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Бинт медичний еластичний стрічковий малої розтяжн ширин 8,0 см, довж 3,0 м
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Джгут для внутрішньовенних маніпуляцій
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Зонд шлунковий (Fr 14)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Зонд шлунковий (Fr 18)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Зонд шлунковий (Fr 16)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G18
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G20
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G22
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Канюля внутрішньовенна з ін"єкційним клапаном G24
Кількість
1200 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Канюля внутрішньовенна типу Butterfly G21
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 10)
Кількість
170 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 12)
Кількість
280 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Катетер Нелатона, жіночий (Fr 14)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Катетер Нелатона, (Fr 10)
Кількість
130 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Катетер Нелатона, (Fr 12)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Катетер Нелатона, (Fr 14)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Комірець Attucho
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Корсет підтримуючи1 для руки (302)
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Надглотковий повітровід , розмір 2
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Надглотковий повітровід , розмір 3
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Надглотковий повітровід, розмір 4
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Надглотковий повітровід , розмір 5
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Трубка ендотрахеальна (без манжети) розмір 4,0
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Трубка ендотрахеальна з манжетом розмір 8,0
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Трубка ендотрахеальна з манжетом розмір 8,5
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Шпатель отоларингологічний дерев"яний
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Шприц ін"єкційний одноразового застосування , 10,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
50000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Шприц ін"єкційний одноразового застосування , 2,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
80000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Шприц ін"єкційний одноразового застосування , 5,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
90000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Шприц ін"єкційний одноразового застосування , 20,0мл (трьохкомпанентний з голкою)
Кількість
22000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Одноразові системи для переливання інфузійних розчинів
Кількість
5000 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Язикотримач по Colin, для дорослих SURGIWELOMED. Довжина 17,0см
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені L акитні)
Кількість
50000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені S (блакитні)
Кількість
30000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові нітрилові нестерильні, неприпудрені M (блакитні)
Кількість
26000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені S
Кількість
15000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені L
Кількість
25000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавички оглядові латексні нестерильні, неприпудрені М
Кількість
25000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,0
Кількість
100 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 6,5
Кількість
200 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,0
Кількість
500 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 7,5
Кількість
5000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,0
Кількість
2000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 8,5
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі хірургічні, стерильні, припудрені 9,0
Кількість
600 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі гінекологічні стерильні, L
Кількість
30 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Рукавичкі гінекологічні стерильні, S
Кількість
30 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Пов"язка ранова сорбіційна, стерильна 10х10см
Кількість
700 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Термометр клінічний
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Допомога при травмах і переломах: шина Крамера для рук
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Допомога при травмах і переломах: шина Крамера для ніг
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Ковдра ізотермічна Attucho
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "СТАНДАРТ - С ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО"
Оскарження: 06.07.2018 14:39 - 21.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32340851
-
Контактна особа:
Олійник Світлана Юріївна +380674306828 olejniksv@ukr.net
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька, Вінниця, Волочаївська,35
Оскарження: 06.07.2018 14:39 - 21.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 446 152.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 444 552.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2018 16:10
Документи
19
Скарги
0
ФОП Чуняк Тетяна Петрівна
Оскарження: 10.07.2018 16:10 - 21.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3005002287
-
Контактна особа:
Чуняк Тетяна Петрівна +380503539293 chuniak.empirica@gmail.com
-
Адреса:
07454, Україна, Київська область, Требухів, вул. Горького, буд. 6
Оскарження: 10.07.2018 16:10 - 21.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 605 796.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 605 796.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2018 16:13
Документи
10
Скарги
0
"МК МЕДГРУПП" ТОВ
Оскарження: 10.07.2018 16:13 - 21.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40450211
-
Контактна особа:
Литовка Людмила Олегівна 380673876688, 380504146715,380504146715 mcmedgrupp@ukr.net
-
Адреса:
08141, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, сільрада Петрівське, село Петрівське, Богдана Хмельницького, будинок 3, приміщення 37
Оскарження: 10.07.2018 16:13 - 21.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 609 638.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 609 638.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.07.2018 16:15
Документи
8
Скарги
0