-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (теплова енергія)
- ID: UA-2019-11-14-001271-c
- Дата створення : 14.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4014139
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (електрична енергія)
- ID: UA-2019-11-14-001225-c
- Дата створення : 14.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4014030
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2019-08-05-000587-b
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3645534
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2019-08-05-000560-b
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3645493
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2019-07-04-000679-a
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3542502
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2019-07-04-000657-a
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3542413
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2018-12-11-000700-a
- Дата створення : 11.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 3310686
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юн...×-
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2018-12-11-000631-a
- Дата створення : 11.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 3292575
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної ш...×-
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2018-05-07-001284-a
- Дата створення : 07.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2690409
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ "НАДІЯ" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної ш...×-
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2018-05-07-000820-b
- Дата створення : 07.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2247442
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ "НАДІЯ" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної ш...×-
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
- ID: UA-2018-05-07-001299-a
- Дата створення : 07.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2025231
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ "НАДІЯ" ЄДРПОУ: 13762088ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги відміненоТорги відмінено -