-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
Тендер Prozorro UA-2018-05-07-001299-a
Торги відмінено
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
43540dc512ca432eac94042154cda4a1
Внутрішній номер закупівлі:
2025231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-07-001299-a
Замовник:
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ "НАДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762088
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська обл., Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРМСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шеремет Наталія +380660863880 SDUSHOR-NADIYA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
2%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
07.05.2018 14:53 - 27.05.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2018 14:53 - 06.06.2018 15:00
Аукціон:
з 12.07.2018 13:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
Період постачання
(не задано)
Інформація про скасування
Номер:
f51de3b9332447c5869228988eb4cae9
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень , що виникли через технічну помилку.
Дата опублікування:
30.05.2018 09:46
Статус:
Виконано