• Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
  • Безлотова
  • КЕП

Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (теплова енергія)

Торги відмінено

0.00 UAH з ПДВ
Номер: 35813ca08686428a9e75bfa4b6323691
Внутрішній номер закупівлі: 4014139
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-14-001271-c   
Замовник: Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія"
Контактна особа: Шеремет Наталія Сергіївна 380522240340, sdushor-nadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Мінімальний крок підвищення показника ефективності: 0.5%
Облікова ставка НБУ: 15.5%
Джерело фінансування: Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника: 80% - 100%
Період уточнення: 14.11.2019 14:50 - 05.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2019 14:50 - 15.12.2019 00:00
Період прекваліфікації: 15.12.2019 00:04 - 25.12.2019 00:00
Аукціон: 26.12.2019 12:48 - 26.12.2019 13:09
Період кваліфікації: 26.12.2019 13:09 - 08.01.2020 15:03
Період завантаження договору: 26.12.2019 13:09 - 15.01.2020 13:09

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (теплова енергія)
Код ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах
Кількість
Період постачання (не задано)
Місце постачання 25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Пермська, 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: 7294fc4ac0d84acc863482d6379cae7b
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування: 12.05.2020 12:48
Дата виконання: 12.05.2020 14:05
Статус:
Виконано
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЬП-БУД
Початкова пропозиція 95 051.10 UAH з ПДВ /
95 051.10 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору 221 522.08 UAH з ПДВ /
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.12.2019 14:47
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 11
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ БУДПРОМСЕРВІС-ПЛЮС"

Оскарження: 26.12.2019 13:09 - 19.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 110 702.92 UAH з ПДВ /
110 702.92 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору 243 762.22 UAH з ПДВ /
243 762.22 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.12.2019 14:46
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2020 15:03
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 37ea2c7395c84be38065a534a7083ca2
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-14-001271-c-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ БУДПРОМСЕРВІС-ПЛЮС"
Сума договору: 243 762.22 UAH з ПДВ
Сума договору: 243 762.22 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації