-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
Тендер Prozorro UA-2019-07-04-000679-a
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (теплова енергія)
Торги не відбулися
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
8ea1c488c55144d2834d4a178d5f2187
Внутрішній номер закупівлі:
3542502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-04-000679-a
Замовник:
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762088
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Пермська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шеремет Наталія Сергіївна 380522240340, sdushor-nadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
0.5%
Облікова ставка НБУ:
18%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
04.07.2019 12:49 - 25.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2019 12:49 - 04.08.2019 00:00
Період прекваліфікації:
з 04.08.2019 00:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (теплова енергія)
Кількість
Період постачання
(не задано)
Прекваліфікація
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Компанія Будпромсервіс-Плюс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34977706
-
Контактна особа:
Чигивара Дмитро Сергійович +380662241528 b34977706@gmail.com
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, вул. Фісановича, 6
Початкова пропозиція
91 537.36 UAH з ПДВ /
91 537.36 UAH з ПДВ
91 537.36 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
317 128.95 UAH з ПДВ /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
9
Скарги
0