-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
Тендер Prozorro UA-2018-05-07-001284-a
Торги відмінено
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ae9db8b96254524b77df06cf71f7956
Внутрішній номер закупівлі:
2690409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-07-001284-a
Замовник:
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ "НАДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762088
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська обл., Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРМСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шеремет Наталія +380660863880 SDUSHOR-NADIYA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
2%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
07.05.2018 14:50 - 27.05.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2018 14:50 - 06.06.2018 15:00
Період прекваліфікації:
06.06.2018 15:00 - 19.06.2018 00:00
Аукціон:
19.06.2018 12:24 - 19.06.2018 12:45
Період кваліфікації:
19.06.2018 12:45 - 26.06.2018 11:26
Період завантаження договору:
19.06.2018 12:45 - 09.07.2018 12:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
Період постачання
(не задано)
Інформація про скасування
Номер:
92234e5812b4478588f7f432e60be03b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відмінити процедуру відкритих торгів по закупівлі Код ДК 021:2015 99999999-9 - Не відображене в інших розділах «Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія», оголошення в центральній базі даних через «Prozorro» UA-2018-05-07-001284-a, через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
07.12.2018 16:30
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40957551
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ" +380933907440 e.zhogan@ksteplo.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, БЕССАРАБСЬКА ПЛОЩА, будинок 9/1 Б, офіс 2
Початкова пропозиція
245 202.20 UAH з ПДВ /
245 202.20 UAH з ПДВ
245 202.20 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
718 189.21 UAH з ПДВ /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.06.2018 10:07
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ"
Оскарження: 19.06.2018 12:45 - 07.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41864416
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ" +380668747868 denbodybuilder@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 25031, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ТАММА, будинок 9, квартира 18
Оскарження: 19.06.2018 12:45 - 07.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
332 213.92 UAH з ПДВ /
332 213.92 UAH з ПДВ
332 213.92 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
850 484.93 UAH з ПДВ /
850 484.93 UAH з ПДВ
850 484.93 UAH з ПДВ
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
957ef25d85c64ba7baf3a18a0998726e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-07-001284-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41864416
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ" +380668747868 denbodybuilder@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 25031, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ТАММА, будинок 9, квартира 18
Сума договору:
850 484.93 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації