• Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
  • Безлотова
  • КЕП

Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»

Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (електрична енергія)

Торги не відбулися

0.00 UAH з ПДВ
Номер: 59e9681a1ff744fca2cae3a0140aafc3
Внутрішній номер закупівлі: 3542413
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-04-000657-a   
Замовник: Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія"
Контактна особа: Шеремет Наталія Сергіївна 380522240340, sdushor-nadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Мінімальний крок підвищення показника ефективності: 0.5%
Облікова ставка НБУ: 18%
Джерело фінансування: Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника: 80% - 100%
Період уточнення: 04.07.2019 12:37 - 25.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 04.07.2019 12:37 - 04.08.2019 00:00
Період прекваліфікації: з 04.08.2019 00:03

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах
Кількість
Період постачання (не задано)
Місце постачання 25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Пермська, 1 На карті

Прекваліфікація

Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Компанія Будпромсервіс-Плюс
Початкова пропозиція 227 400.69 UAH з ПДВ /
227 400.69 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору 730 716.55 UAH з ПДВ /
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи 9
Скарги 0