-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2019-11-14-001225-c
Торги відмінено
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
c719fdcf8aa94812aec462b0500909da
Внутрішній номер закупівлі:
4014030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-14-001225-c
Замовник:
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762088
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Пермська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шеремет Наталія Сергіївна 380522240340, sdushor-nadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
0.5%
Облікова ставка НБУ:
15.5%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
14.11.2019 14:42 - 05.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2019 14:42 - 15.12.2019 00:00
Період прекваліфікації:
15.12.2019 00:04 - 25.12.2019 00:00
Аукціон:
26.12.2019 13:01 - 26.12.2019 13:22
Період кваліфікації:
26.12.2019 13:22 - 08.01.2020 15:02
Період завантаження договору:
26.12.2019 13:22 - 15.01.2020 13:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (електрична енергія)
Кількість
Період постачання
(не задано)
Інформація про скасування
Номер:
24b21474b4384265a2b2662413cdaaf1
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
12.05.2020 12:46
Дата виконання:
12.05.2020 14:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЬП-БУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40263693
-
Контактна особа:
Борис Андрій Євгенійович +380506474131 tov.alp.bud@gmail.com
-
Адреса:
25941, Україна, Кіровоградська, м. Кропивницький, вул. Металургів, буд.18, кв.22
Початкова пропозиція
128 818.19 UAH з ПДВ /
128 818.19 UAH з ПДВ
128 818.19 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
277 369.12 UAH з ПДВ /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
19.12.2019 14:44
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ БУДПРОМСЕРВІС-ПЛЮС"
Оскарження: 26.12.2019 13:22 - 19.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34977706
-
Контактна особа:
Бойченко Володимир Миколайович +380979892613 b34977706@gmail.com
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська обл., Кропивницький, Кіровський район ВУЛИЦЯ ФІСАНОВИЧА буд. 6
Оскарження: 26.12.2019 13:22 - 19.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
650 472.02 UAH з ПДВ /
650 472.02 UAH з ПДВ
650 472.02 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
1 308 445.22 UAH з ПДВ /
1 308 445.22 UAH з ПДВ
1 308 445.22 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
92b38ade0a5446e68d1c9696650209d7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-14-001225-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ БУДПРОМСЕРВІС-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34977706
-
Контактна особа:
Бойченко Володимир Миколайович +380979892613 b34977706@gmail.com
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська обл., Кропивницький, Кіровський район ВУЛИЦЯ ФІСАНОВИЧА буд. 6
Сума договору:
1 308 445.22 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 308 445.22 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації