• Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
  • Безлотова
  • КЕП

Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»

Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія» (електрична енергія)

Торги відмінено

0.00 UAH з ПДВ
Номер: e64582ae8d0d4483901b0de9b1a6eefd
Внутрішній номер закупівлі: 3292575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-11-000631-a   
Замовник: Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія"
Контактна особа: Шеремет Наталія Сергіївна 380522240340, sdushor-nadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Мінімальний крок підвищення показника ефективності: 0.5%
Облікова ставка НБУ: 17%
Джерело фінансування: Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника: 80% - 100%
Період уточнення: 11.12.2018 11:22 - 01.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2018 11:22 - 11.01.2019 00:00
Період прекваліфікації: 11.01.2019 00:04 - 23.01.2019 00:00
Аукціон: 23.01.2019 14:01 - 23.01.2019 14:22
Період кваліфікації: 23.01.2019 14:22 - 30.01.2019 12:56
Період завантаження договору: 23.01.2019 14:22 - 12.02.2019 14:22

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
Код ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах
Кількість
Період постачання (не задано)
Місце постачання 25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Пермська, 1 На карті

Інформація про скасування

Номер: 163a95bf7c024637abffaa37815e4c7f
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Замовником було порушено вимоги частини 14 статті 5 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» № 327-VIII від 09.04.2015 р., а саме: «Замовник укладає енергосервісний договір з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 60 робочих днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю енергосервісу відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця процедури закупівлі».
Дата опублікування: 26.04.2019 16:55
Статус:
Виконано
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 224 594.23 UAH з ПДВ /
224 594.23 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору 736 973.29 UAH з ПДВ /
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.01.2019 16:50
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ"

Оскарження: 23.01.2019 14:22 - 10.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 332 266.91 UAH з ПДВ /
332 266.91 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору 982 217.41 UAH з ПДВ /
982 217.41 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.01.2019 16:39
Результати кваліфікації
Переможець
30.01.2019 12:56
Документи 26
Скарги 0

Контракти

Номер: 12fd9fb39d644b4fbee747785d4ff819
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-11-000631-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ"
Сума договору: 982 217.41 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації