-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
Тендер Prozorro UA-2018-12-11-000700-a
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»(водопостачання та водовідведення)
Торги не відбулися
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
baa9368874c54cb2995235ccf69c6c2b
Внутрішній номер закупівлі:
3310686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-11-000700-a
Замовник:
Комунальний заклад "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762088
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Пермська 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шеремет Наталія Сергіївна 380522240340, sdushor-nadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
0.5%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
11.12.2018 11:40 - 01.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2018 11:40 - 11.01.2019 00:00
Період прекваліфікації:
11.01.2019 00:04 - 23.01.2019 00:00
Аукціон:
23.01.2019 13:31 - 23.01.2019 13:52
Період кваліфікації:
23.01.2019 13:52 - 26.04.2019 16:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
Період постачання
(не задано)
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 26.04.2019 16:44 - 07.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40957551
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ" +380933907440 e.zhogan@ksteplo.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, БЕССАРАБСЬКА ПЛОЩА, будинок 9/1 Б, офіс 2
Оскарження: 26.04.2019 16:44 - 07.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
92 441.27 UAH з ПДВ /
92 441.27 UAH з ПДВ
92 441.27 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
303 332.56 UAH з ПДВ /
303 332.56 UAH з ПДВ
303 332.56 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ"
Оскарження: 26.04.2019 16:37 - 07.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41864416
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЕНЕРГЕТИЧНІ ІННОВАЦІЇ" +380668747868 denbodybuilder@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 25031, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ТАММА, будинок 9, квартира 18
Оскарження: 26.04.2019 16:37 - 07.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
136 202.78 UAH з ПДВ /
136 202.78 UAH з ПДВ
136 202.78 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
398 366.72 UAH з ПДВ /
398 366.72 UAH з ПДВ
398 366.72 UAH з ПДВ
Документи
29
Скарги
0