-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
Безлотова
-
КЕП
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
Тендер Prozorro UA-2018-05-07-000820-b
Торги не відбулися
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
995de089ead34f7b8bcfbfb986516c39
Внутрішній номер закупівлі:
2247442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-07-000820-b
Замовник:
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ "НАДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762088
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська обл., Кропивницький, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПЕРМСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шеремет Наталія +380660863880 SDUSHOR-NADIYA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділахАналіз за цим CPV
Мінімальний крок підвищення показника ефективності:
2%
Облікова ставка НБУ:
17%
Джерело фінансування:
Фінансування виключно за рахунок Учасника
Фіксований відсоток суми скорочення витрат замовника:
80% - 100%
Період уточнення:
07.05.2018 14:47 - 27.05.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2018 14:47 - 06.06.2018 15:00
Період прекваліфікації:
06.06.2018 15:04 - 19.06.2018 00:00
Аукціон:
19.06.2018 15:29 - 19.06.2018 15:50
Період кваліфікації:
19.06.2018 15:50 - 27.07.2018 10:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Енергосервіс будівлі Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
Період постачання
(не задано)
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Показник ціни енергосервісного договору
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Общество с ограниченной ответственностью "Астра"
Оскарження: 27.07.2018 10:47 - 07.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13471936
-
Контактна особа:
Общество с ограниченной ответственностью "Астра" +380672306193 info.astra.d6@gmail.com http://www.astra.dp.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Верхньодніпровськ, 51600 г. Верхнеднепровск пр-кт Ленина,19
Оскарження: 27.07.2018 10:47 - 07.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
254 585.25 UAH з ПДВ /
254 585.25 UAH з ПДВ
254 585.25 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
1 858 536.15 UAH з ПДВ /
1 858 536.15 UAH з ПДВ
1 858 536.15 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 12.07.2018 11:13 - 23.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40957551
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПЕЙСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ" +380933907440 e.zhogan@ksteplo.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, БЕССАРАБСЬКА ПЛОЩА, будинок 9/1 Б, офіс 2
Оскарження: 12.07.2018 11:13 - 23.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
382 095.60 UAH з ПДВ /
382 095.60 UAH з ПДВ
382 095.60 UAH з ПДВ
Показник ціни енергосервісного договору
1 978 604.14 UAH з ПДВ /
1 978 604.14 UAH з ПДВ
1 978 604.14 UAH з ПДВ
Документи
24
Скарги
0