-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кам'яне вугілля- ID: UA-2021-09-16-001266-b
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11549708
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет- ID: UA-2021-07-09-001118-a
- Дата створення : 09.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10651454
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кам'яне вугілля- ID: UA-2021-06-01-004678-b
- Дата створення : 01.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10127769
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо(торфобрикет)- ID: UA-2021-04-14-004695-b
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9505981
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кам'яне вугілля- ID: UA-2021-04-14-000208-c
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9500236
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кам'яне вугілля(марки ДГ 13-100)- ID: UA-2020-05-20-001819-a
- Дата створення : 20.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5038335
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет- ID: UA-2020-04-13-000321-b
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4804070
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (торфобрикет)- ID: UA-2020-01-29-000040-c
- Дата створення : 29.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4384713
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Торфобрикет)- ID: UA-2019-09-27-000180-c
- Дата створення : 27.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3832881
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Торфобрикет)- ID: UA-2019-07-15-000477-a
- Дата створення : 15.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3576998
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100)- ID: UA-2019-07-01-001524-b
- Дата створення : 01.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3529417
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100)- ID: UA-2019-06-10-000628-c
- Дата створення : 10.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3457768
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (торфобрикет)- ID: UA-2019-04-17-000652-b
- Дата створення : 17.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3250966
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикет паливний типу Нестро (із агросировини - соломи)- ID: UA-2018-12-21-002111-b
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2785744
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (Торфобрикет)- ID: UA-2018-12-10-000361-b
- Дата створення : 10.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2695787
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -