• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (Торфобрикет)

Завершена

528 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 584.00 UAH
Номер: cafc6efc0f604adf934781c8ceaff432
Внутрішній номер закупівлі: 3832881
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-09-27-000180-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мартиненко Світлана Володимирівна +380668638915 SWETA814@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 528 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 584.00 UAH
Період уточнення: 27.09.2019 11:25 - 02.10.2019 13:00
Період прийому пропозицій: 27.09.2019 11:25 - 12.10.2019 13:00
Аукціон: 15.10.2019 12:49 - 15.10.2019 13:22
Період кваліфікації: 15.10.2019 13:22 - 22.10.2019 16:10
Період завантаження договору: 22.10.2019 12:15 - 11.11.2019 12:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 220 тонни
Період постачання 15.10.2019 - 01.11.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВУДПРОМ

Оскарження: 15.10.2019 13:22 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція 456 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
341 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2019 12:15
Документи 30
Скарги 0
ФОП Загорулько Володимир Володимирович

Оскарження: 22.10.2019 12:15 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція 415 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 415.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2019 16:10
Документи 129
Скарги 1
ФОП Селюк Віталій Юрійович
Початкова пропозиція 528 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 32
Скарги 0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС"
Початкова пропозиція 525 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 37
Скарги 0

Контракти

Номер: b3682e02a733445b9e0b97d90af8556b
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-27-000180-c-b1
Постачальник: ФОП Загорулько Володимир Володимирович
Номер договору: 3-1
Сума договору: 372 415.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 310 345.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 11.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір на торфобрикет.pdf
jpg
Scan 3 (1).jpg
p7s
sign.p7s
jpg
ДУ торф (2).jpg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s